Ga naar inhoud
Cultuur 19
agenda
  • Home
    • Wat doet Cultuur19?
  • Agenda
  • Nieuws
  • Over Cultuur19
    • Vacatures en stages
    • ANBI
  • De Zingende Toren
    • CultuurCampus
      • Contact
      • Toegankelijkheid
      • Meer Cultuur19

      • Zingende Beelden
      • KLUB19
      • Leidsche Rijn Festival
      • Aanmelden nieuwsbrief
      Cultuur19 zoekt een Hoofd CultuurCampus & Bedrijfsvoering

      Dinsdag 10 februari

      Cultuur19 zoekt een Hoofd CultuurCampus & Bedrijfsvoering

      Bouw jij met ons verder aan een bruisend wijkcultuurhuis?

      Cultuur19 zoekt een Hoofd CultuurCampus & Bedrijfsvoering (24-30 uur p/w) die zorgt dat onze organisatie soepel draait en onze CultuurCampus een fijne, goed georganiseerde plek is voor makers, bewoners en partners.

      We werken common based (met zoveel mogelijk mede-eigenaarschap van wijkbewoners) aan ruimte voor amateurkunst en nieuwe makers in verrassende kunstproducties. Met programma’s als Zingende Beelden, het Leidsche Rijn Festival, de Grote Prijs van Leidsche Rijn, KLUB19 en de CampusSessies zorgen we voor een divers en verbindend cultuuraanbod dat inspeelt op wat er nú leeft. Met kunst en cultuur verbinden we mensen, maken we nieuwe stemmen hoorbaar en versterken we de samenleving. Dit doen we met een team met 15 vaste medewerkers en een grote flexibele schil van zzp’ers en partners.

      In deze functie ben je het interne kompas van Cultuur19. Je geeft leiding aan het beheerteam, bewaakt de dagelijkse bedrijfsvoering en denkt mee over hoe we onze organisatie toekomstbestendig inrichten. Je werkt nauw samen met de directeur-bestuurder en bent diens vaste sparringpartner op bedrijfsvoering. Als de directeur er niet is, neem jij de interne en operationele taken waar. 

      Ga naar vacature

       

       

       

      Dinsdag 10 februari

      Hoofdcategorie
      Nieuws
      Stem 18 maart op cultuur Vr 6 maart Cultuur19 zoekt een Hoofd CultuurCampus & Bedrijfsvoering Di 10 februari Cultuur19 maakt nieuwe directeur bekend Do 15 januari

      Bekijk ook

      CultuurCampus gesloten vanwege hitte
      CultuurCampus
      Vr 26 juni

      CultuurCampus gesloten vanwege hitte

      Op vrijdag 27 juni is de CultuurCampus gesloten

      meer info
      Vier a Fri Libi afgelast
      Do 25 juni

      Vier a Fri Libi afgelast

      Vier Fri Libi (27 juni) is geannuleerd

      meer info
      Drukbezocht Zingende Beelden voert publiek mee het park in
      Zingende Beelden
      Ma 1 juni

      Drukbezocht Zingende Beelden voert publiek mee het park in

      Organisator Cultuur19 kijkt terug op een geslaagde en een door zo’n 650 bezoekers bezochte editie van Zingende Beelden op 31 mei. De theatrale wandelroute langs dansvoorstellingen in het Máximapark kent een hernieuwde opzet met één route langs vijf voorstellingen van beginnende en gevestigde dansmakers.

      meer info
      Programma Zingende Beelden bekend
      Zingende Beelden
      Ma 20 april

      Programma Zingende Beelden bekend

      Zingende Beelden, de theatrale wandelroute langs dansvoorstellingen in het Máximapark, vindt dit jaar plaats op zondag 31 mei. Organisator Cultuur19 heeft het programma bekendgemaakt. Nieuw dit jaar: er is één route die langs vijf voorstellingen leidt, met starttijden om 13:00 en 15:00 uur.

      meer info
      word
      vrijwilliger wordvrijwilliger
      samenwerken samenwerken
      Contact en toegankelijkheid Privacy Statement FAQ ANBI
      Cultuur19
      Burchtpoort 5
      3452 MD Vleuten
      030 6703122

      Schrijf je in voor onze nieuwsbrief