Ga naar inhoud
Cultuur 19
agenda
  • Home
    • Wat doet Cultuur19?
  • Agenda
  • Nieuws
  • Over Cultuur19
    • Vacatures en stages
    • ANBI
  • De Zingende Toren
    • CultuurCampus
      • KLUB19
        • Contact
        • Meer Cultuur19

        • Zingende Beelden
        • KLUB19
        • Leidsche Rijn Festival
        • Aanmelden nieuwsbrief
        Jong talent neemt Podium Hoge Woerd over

        Maandag 24 maart 2025

        Jong talent neemt Podium Hoge Woerd over

        Tijdens de Podium Takeover op zaterdag 12 april (20:00 uur) is jong talent aan zet. Vanaf januari zijn jongeren met hun kunstvorm aan de slag gegaan rond het thema ‘beroemd worden’. Alles komt nu samen in de show Under the Influencers. De Podium Takeover is georganiseerd door KLUB19, het jongerenprogramma van Cultuur19, in samenwerking met Podium Hoge Woerd en De Vrijstaat. 

        Volgers, die moet je hebben. En likes. Als je niet opvalt word je nooit die ultieme influencer waar iedereen zo naar opkijkt. Of je nou opvalt door je dansskills of door flinke ophef te veroorzaken maakt niet uit, als je maar viral gaat. Dan kun je leven als een ster. Hoewel, in Under the Influencers wordt in al het spektakel om de aandacht geleidelijk ook een schaduwkant zichtbaar.

        Tijdens de Podium Takeover krijgt jong talent de sleutel van Podium Hoge Woerd. Na een gezamenlijke kick-off gaan ze wekelijks in professioneel gecoachte trajecten aan de slag rond het thema ‘beroemd worden’: dans, theater, vormgeving, techniek of muziek. Ze bepalen zelf wat ze gaan maken. Onder regie van theatermaker en regisseur Reno van Rijsewijk komt alles samen in één show.

        De show Under the Influencers begint om 20:00 uur in Podium Hoge Woerd. Kaarten voor deze voorstelling zijn te koop via www.podiumhogewoerd.nl, kosten: €5 voor volwassenen en €1 voor jongeren (tot 18 jaar). 

        Podium Takeover wordt georganiseerd door KLUB19 in nauwe samenwerking met culturele en sociale partners uit wijk en stad: naast Podium Hoge Woerd en De Vrijstaat zijn betrokken: UC-Crew, Drum Works NL, Nadia el Barnoussi, De Wilg, Theaterschool Utrecht en Check One Two. Het project is mede mogelijk gemaakt door de Gemeente Utrecht.

        info & kaarten

        Maandag 24 maart 2025

        KLUB19
        Nieuws
        Cultuur19 maakt nieuwe directeur bekend Do 15 januari Podium Takeover zoekt creatieve jongeren Di 13 januari Pilates wint Grote Prijs van Leidsche Rijn 2025 Ma 8 december 2025

        Bekijk ook

        Stem 18 maart op cultuur
        Hoofdcategorie
        Vr 6 maart

        Stem 18 maart op cultuur

        Ruim 70 kleine en grote Utrechtse culturele organisaties hebben zich verenigd in een gezamenlijke campagne.

        meer info
        CampusSessie
        Wo 25 februari

        "Terug naar huis" brengt indrukwekkende middag vol ontmoeting

        Met een programma vol muziek, theater en een verrassend randprogramma brachten Catching Cultures Orchestra en Harmonieorkest Vleuten bezoekers van uiteenlopende leeftijden en achtergronden samen in een middag waarin ontmoeting en verbeelding centraal stonden.

        meer info
        Nieuw in de CultuurCampus: gitaarlessen
        CultuurCampus
        Ma 16 februari

        Nieuw in de CultuurCampus: gitaarlessen

        Vanaf 27 februari gaat een nieuwe gitaardocent van start in de CultuurCampus

        meer info
        Cultuur19 zoekt een Hoofd CultuurCampus & Bedrijfsvoering
        Hoofdcategorie
        Di 10 februari

        Cultuur19 zoekt een Hoofd CultuurCampus & Bedrijfsvoering

        Cultuur19 zoekt een Hoofd CultuurCampus & Bedrijfsvoering die zorgt dat onze organisatie soepel draait en onze CultuurCampus een fijne, goed georganiseerde plek is voor makers, bewoners en partners.

        meer info
        word
        vrijwilliger wordvrijwilliger
        samenwerken samenwerken
        Contact en toegankelijkheid Privacy Statement FAQ ANBI
        Cultuur19
        Burchtpoort 5
        3452 MD Vleuten
        030 6703122

        Schrijf je in voor onze nieuwsbrief