De vrolijke, muzikale voorstelling ‘Oscars hoofd’ van Het Laagland is een knotsgek avontuur over denken en doen. Het jonge publiek is letterlijk op bezoek in het hoofd van Oscar. Boven in dat hoofd is een controlekamer met knoppen, kasten, lades, luikjes, lampen en… twee broers! Zij zorgen ervoor dat Oscar kan horen, zien en proeven. Ze laten hem praten, reageren en bewegen. Het is leuk werk, belangrijk ook. En het levert heerlijke slapstick op over de dingen die je doet zonder erbij na te denken.

Bekijk ook
UC Crew
In Between Lines
In Between Lines is de voorstelling van UC Crew tijdens Zingende Beelden 2025, te zien bij het kunstwerk zonder titel van Rob Voerman (2009) in het Máximapark
Za 28 jun
Concert van De Buurtband
Het eindoptreden van De BuurtBand Leidsche Rijn. De BuurtBand is een vrolijk & toegankelijk muziekparticipatieproject voor deelnemers met en zonder een beperking. Er zijn allerlei instrumenten om op te spelen.
Do 24 apr
Urban Mix
Tijdens de Urban Mix zijn er allerlei culturele, culinaire en sportieve activiteiten te doen. Gratis deelname.
Fabuloka
Impulse
Impulse is de voorstelling van Fabuloka tijdens Zingende Beelden 2025, op 18 mei: een theatrale wandeling langs dansvoorstellingen bij de kunstwerken in het Máximapark.